O firmie


Trzonem działalności firmy ADA jest produkcja mieszanki przyprawowej opartej na własnej recepturze. Jest to wyborna kompozycja przypraw, zawierająca między innymi specjalną mieszankę aromatów naturalnych, którą produkuje na nasze wyłączne zamówienie jedna z zagranicznych firm. Jej wyśmienitość polega na tym, iż podczas pieczenia nie spala się jak inne przyprawy ziołowe. Mięso staje się soczyste, uzyskuje złocistą barwę a jego smak i zapach są niepowtarzalne.

W trosce o dobro naszych klientów przykładamy dużą wagę do jakości naszych towarów. Wszystkie produkty posiadają wymagane świadectwa higieniczne oraz orzeczenia sanepidu. Do produkcji mieszanki używane są najwyższej jakości przyprawy naturalne oraz zioła krajowe i importowane. Produkcja prowadzona jest w pomieszczeniach spełniających wymagania systemu żywnościowego HACCP.

Naszymi głównymi odbiorcami są zakłady przetwórstwa mięsnego oraz firmy gastronomiczne. Aby zwiększyć zadowolenie nabywców jesteśmy elastyczni i otwarci na różne formy współpracy. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm spedycyjnych oraz własnym transportem.
wyślij
Polecamy
Przy zakupie mieszanki przyprawowej ADA w ilości minimum 25kg- przesyłka gratis!!!
tanie strony internetowe dogo.pl dogo.pl